Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · następna strona »
 • szkolenia menedżerskie »

  szkolenia menedżerskie

  Niemało instytucyj w procesie własnego rozwoju staje przed problemem jak zainspirować swoich przedstawicieli handlowych do bardziej efektywnej pracy. Jednym z wyjść jest zwrócenie się o pomoc do spółki treningowej. Na naszej stronie www znajdą Państwo dokumentne wiadomości o wielkim obrębie naszej działalności. Przykładowe tereny przedsięwzięć to:
  szkolenia miękkie
  szkolenia komputerowe
  badanie satysfakcji pracowników
  Dobitnie najogromniejsze doświadczenie posiadamy w zakresie treningów interpersonalnych. Dominującymi konsumentami naszych treningów są kierownicy oraz pracownicy działów handlowych. Kooperujemy tylko z trenerami którzy są fachowcami w poszczególnych dyscyplinach i mogą pochwalić się konkretnym doświadczeniem.
  Wspieralibyśmy w progresie największym i najdynamiczniej rozwijającym się spółkom w Polsce.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • business China »

  business China

  Oferta naszej firmy jest skierowana przede wszystkim do instytucji, które chcą w niedalekiej przyszłości rozpocząć (ewentualnie rozwinąć) swój interes na terenie Chin. Zajmujemy się znajdowaniem importerów, eksporterów, rozpoznaniem rynku oraz sourcingiem. Na witrynie wynajdziesz elementy naszej propozycji, z tej przyczyny też zachęcamy niesłychanie ciepło do odwiedzenia naszej strony i dodatkowo nadzwyczaj zapraszamy do współpracy z firmą, jaka w Chinach czuje się jak u siebie.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Badania termowizyjne »

  Badania termowizyjne

  Od kilku lat na terenie naszego kraju jest powinność posiadania przez każdy budynek z nową lub ulepszoną instalacją energetyczną odpowiedniego papieru o nazwie certyfikat energetyczny. Zobowiązanie to wpisano po to, iżby dowolna armatura przeszła odpowiednie testy i była pewna w użyciu. Dzieki temu, że wcielono obligatoryjne certyfikaty energetyczne, każdy oddawany do użytku byudynek musi przejść szereg testów popartych przez badania termowizyjne. To sprawia, że kiedy do budynku wprowadzają się ludzie, mają oni przytomność własnego bezpieczeństwa. Zanim wkomponowano obowiązkowe świadectwa, dużo ludzi kładło instalacje na własną rękę, nie znając wytycznych z jakimi winno się to robić- powodowało to wieloma przypadkami lub pożarami w budynkach. Nie powinno się tego typu zaleceń w żaden sposób lekceważyć.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Opieka Niemcy »

  Opieka Niemcy

  Opieka w Niemczech jest odpowiedzialną lecz i bardzo dobrze płatną pracą. Decydują się na nią kobiety posiadające doświadczenia w opiece, które znają komunikatywnie język niemiecki.
  Poprzez agencje rekrutacyjne kobiety zdobywają pracę w Niemczech która pozwala na zarobki rzędu 5000zł (+ dodatkowe premie! ).
  Rodziny podopiecznych fundują opiekunkom wyżywienie i zapewniają zakwaterowanie. Dzięki temu w zasadzie całą pensję mogą odłożyć.

  Data dodania: 07 06 2015 · szczegóły wpisu »

 • Inwestowanie »

  Inwestowanie

  Marketview.pl to serwis informacyjny o tematyce giełdowej, inwestycyjnej i finansowej. Publikowane informacje odwołują się do najświeższych zdarzeń zarówno na rynku giełdy i finansów, jaki i na rynku funduszy i inwestycji. Celem autorów serwisu jest zgromadzenie w łatwo dostępnym miejscu zestawu informacji wspomagających podjęcie decyzji inwestycyjnych. Poruszane problemy stanowią doskonały punkt wyjścia do własnych analiz. Ponadto na łamach serwisu prezentowane są codzienne notowania walutowe i giełdowe.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Geodeta Rzeszów »

  Geodeta Rzeszów

  Profesjonalne usługi geodezyjne firmy P.G.I. GEOBIT. Cechą reprezentatywną firmy jest bogate doświadczenie, najlepsze referencje oraz szeroki zakres usług. Oferta przygotowana jest do firm, osób fizycznych, a także instytucji publicznych. Dodatkowo firma udostępnia informator dla budujących budynek oraz ciekawe linki z zakresu geodezji.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Badania rynku pracy »

  Badania rynku pracy

  Zajmujemy się konsultowaniem badań modelingowych. Wspieramy w przeprowadzaniu na przykład badań zadowolenia pracowników oraz badań statystycznych. Nasi konsultanci umieją odpowiednio analizować zdobyte wiadomości. Nasza firma dostarcza szeroką ofertę, jak również profesjonalne algorytmy obliczeniowe. Nieustannie dokształcamy specjalistów, aby być na bieżąco z technikami statystycznymi. Przedstawiana witryna internetowa pozwoli Ci docenić nas i porozmawiać z nami. Pragniemy Ci pomóc, dlatego poznaj naszą ofertę i wybierz coś dla siebie odpowiedniego, a my wypełnimy Twoje wymagania.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kredyt na samochód »

  Kredyt na samochód

  Mimo dużej konkurencji na rynku usług finansowych postanowiliśmy nie poddawać się i nadal prowadzić swoją firmę oferując naszych potencjalnym klientom atrakcyjne promocję oraz niskie ceny. Pcpf Mayday to firma z doświadczeniem zawodowym, która jest rozpoznawalna na rynku Poznańskim. Proponując kredyt na samochód naszym klientom dajemy mu w pakiecie obsługę oraz doradztwo do momentu podpisania umowy z firmą kredytową. Jako firma specjalizująca się w kredytach samochodowych dba o to by klienci do nas zawsze wracali. Kredyt na samochód - tylko w firmie PCPF MAYDAY.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Warszawa

  Jako biuro rachunkowe koncentrujemy się nie tylko na podstawowych działaniach, jak np: wyliczanie zobowiązań podatkowych, przygotowanie list płac, czy prowadzenie ksiąg handlowych. W naszej pracy wykorzystujemy współczesne rozwiązania w komunikacji, np. funkcjonując w tzw. chmurze. Dzięki temu jesteśmy bardzo mobilni i szybciej reazlizujemy zlecenia. Poza usługami księgowymi tworzymy wzorce dokumentów, które można znaleźć w naszym serwisie w podstronie „zasoby”. Na podstronie „linki” znajdziecie natomiast najbardziej przydatne oraz najczęściej wykorzystywane przez księgowych, strony i portale biznesowe.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »

 • szkolenia okresowe BHP »

  szkolenia okresowe BHP

  Zapraszamy. Świadczymy szkolenia okresowe osób rozpoczynających pacę w zakresie bhp. W aktualnych czasach nie ulega obiekcji ze ćwiczenia i dokształcanie zatrudnionych pracowników przekłada się na bezpieczeństwo w biurze naszej firmy. Wypada się z tej przyczyny zastanowić jak pomóc naszym pracownikom w podwyższeniu własnych zdolności oraz również zaznajomić się z alternatywami opłacania danego. Szkolenia nasze zapewniają przekazanie pracownikom wszelakich pomocnych informacji z obszaru bezpieczeństwa pracy. Prowadzimy szkolenia dla dowolnych osób zaczynających prace, prowadzone jest ono w zrozumiałej formie. zachęcamy do zaznajomienia się z naszą oferta oraz w razie jakichkolwiek niejasności o skontaktowanie się z nami, udzielimy wiedzy na każde zapytania dotyczące szkolenia oraz także przedstawimy najświeższą propozycję odnośnie naszych szkoleń cyklicznych.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria prawna Opole »

  Kancelaria prawna Opole

  Kancelaria prawna Laurifer oferuje usługi z obszaru doradztwa prawnego. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, a plus klientów poszczególnych. Zawsze staramy się przystosować propozycję do Klienta. Aby oszczędzić cenny czas naszych Klientów korporacyjnych, proponujemy usługę „Działamy inaczej", przy użyciu której adwokat bądź radca prawny przybędzie do Ciebie na własny koszt. Sprawy naszych Klientów są dla nas najistotniejsze, wobec tego zrobimy wszystko, ażeby sprostać Twoim żądaniom.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Mieszkania Bydgoszcz, Mieszkania Toruń »

  Mieszkania Bydgoszcz, Mieszkania Toruń

  Art-Centrum Nieruchomości. Firma działająca na rynku województwa kujawsko-pomorskiego jako biuro nieruchomości z Bydgoszczy. Firma prosperuje od kilkunastu lat, a tworzą ją ludzie z dużym stażem z pośrednictwa i administracji nieruchomości, z bankowości i ubezpieczeń. Usługi świadczone przez firmę są fachowe, rzetelne i kompleksowe. Profesjonalne, indywidualne podejście do klientów, a także pomoc w zakresie zbycia, nabycia oraz wynajęcia mieszkania, domu, działki czy też innej nieruchomości sprawi, że każdy będzie zadowolony z usług Art-Centrum Nieruchomości. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Ranking Funduszy Emerytalnych »

  Ranking Funduszy Emerytalnych

  Każdy z nas, z wiekiem musi podejmować coraz więcej istotnych dla naszego życia decyzji. Z pewnością jedną z nich jest wybór otwartego funduszu emerytalnego, który w pełni spełni pokładane w nim oczekiwania. Dobrze jest przed wyborem przekonać się, który z ofe radzi sobie na naszym rynku najlepiej. Pomocny będzie w tym ranking ofe, który zamieściliśmy na naszej stronie internetowej. Zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Lampy solarne »

  Lampy solarne

  Strona hei solar light prezentuje własnym interesantom nowe lampy solarne, z pomocą których już wcale nie będzie ciemno, wcale nie braknie jasności, zaś całe oprzyrządowanie nie będzie od sytuacji wymagało zainstalowania okablowania. Nasza technologia to niezwykle bardzo efektywne moduły, niskie opłaty instalacji jak również prawie zerowe koszty energii, dzięki czemu konsument ma jeszcze więcej korzyści. Proponowane lampy led to wykorzystanie solarnej techniki, z pomocą której światło przenigdy nie zgaśnie. oświetlenie drogowe to nie tylko propozycja dla dużych firm, to także prezentacja dla niewielkich przedsiębiorców jak również osoby indywidualne.

  Data dodania: 27 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Biuro rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe Wrocław

  Habeo oferuje fachowe usługi księgowe we Wrocławiu. Firma Habeo prowadzi księgi rachunkowe a także księgowość uproszczoną. Pomagamy naszym klientom w prowadzeniu księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej oraz dodatkowo oferujemy obsługę kadrowo-płacową. Zachęcamy do współpracy, jeśli potrzebujesz rady w obrębie rachunkowoci w stolicy Dolnego Śląska.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Suche Mitarbeiter »

  Suche Mitarbeiter

  Mitarbeiterauspolen.de to dopiero co otwarta siedziba pośrednictwa pracy za granicą działająca w obrębie stolicy Niemiec jak i całych Niemczech. Wypatrujemy profesjonalistów z przeróżnych dziedzin: ekonomii, finansów, budownictwa, czy lekarzy. W dodatku naszym zachodnim partnerom potrzeba także osób niewykwalifikowanych do pracy fizycznej. Dzięki nam będziesz mógł poprawić swojego bytu. Żądamy tylko podstawowej znajomości języka niemieckiego oraz chęci zarobku. Polecamy się wszystkim, którzy szukają polnische arbeitskrafte lub Mitarbeiter.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • PORADY PRAWNE URSUS »

  PORADY PRAWNE URSUS

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Kancelaria radcowsko - adwokacka w Ursusie przy ul. Bohaterów Warszawy.
  Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego. administracyjnego, handlowego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Kancelaria specjalizuje się również w odzyskiwaniu mienia zagarniętego od prawowitych właścicieli w czasach PRL.
  Kancelaria obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »

 • informacje o kontach bankowych »

  informacje o kontach bankowych

  W dobie kryzysu wszyscy szukają oszczędności. Wybierając odpowiednie konto można uniknąć niepotrzebnego wydatku rzędu nawet kilkudziesięciu zł/miesiąc. Zazwyczaj wydaje nam się, że za konto płacimy grosze, to w rzeczywistości bywa zgoła inaczej. Niby są za darmo jednak płacimy za kartę, za obsługę rachunku, za transfery, za wypłaty z bankomatów. Optymalnym rozwiązaniem okazują się konta internetowe, oferujące usługi nieomal za darmo. Za przelewy zapłacimy nie więcej niż złotówkę, a nie 2-5 zł jak to ma miejsce w siedzibie banku.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »

 • Biuro rachunkowe Radom »

  Biuro rachunkowe Radom

  Dowolna taka człowiek, którą interesowały będą księgowe usługi radom, będzie miała możliwość zwyczajnie zajrzeć do naszej siedziby. Wszystko przez to, że jesteśmy w tym naprawdę nieźli i wesprzemy wam w rozwiązaniu waszych papierowych problemów. Słusznie wiedzieć, że księgowość radom, którą się paramy jest na najlepszym dostępnym szczeblu, a w całej tej miejscowości ciężko będzie znaleźć drugą taką agencję, jaka będzie działała na tak samo dużym szczeblu, co i my.

  Data dodania: 09 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • mieszkania bielsko lokale bielsko »

  mieszkania bielsko lokale bielsko

  W naszej obszernej bazie nieruchomości bielsko posiadamy dużą liczbę mieszkania bielsko, domy bielsko, działki bielsko oraz lokale bielsko. Są to nieruchomości na sprzedaż, na wynajem oraz do zakupu. Nasza Agencja InCity nieruchomości Bielsko-Biała działa na rynku obrotu nieruchomościami na terenie Bielska-Białej i okolicy.InCity Nieruchomości Bielsko-Biała prowadzi swą działalność w Bielsku-Białej i rejonie. Nasza ekipa pracowników-Agentów- o bardzo młode i dynamiczne osoby, które poszerzają swą wiedzę nie tylko poprzez pracę, ale również poprzez szereg szkoleń w których mają przyjemność brać udział. Nasza Agencja posiada wieloletnie doświadczenie w branży obrotu nieruchomościami. Dzięki w/w szkoleniom ciągle podnosimy swe kwalifikacje zawodowe.Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy z InCity nieruchomości.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »

1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: