Sennik Podkategoria: Sennik

 • wróżka Irmina May-tarot, biała magia, Gdańsk »

  wróżka Irmina May-tarot, biała magia, Gdańsk

  Magia Tarota wróżki Irminy May opiera się na przekonaniu iż wiara, ufność i zrozumienie praw rządzących umysłem przeistaczają się w zdrowie, dobrobyt i sukces. Przekonanie, że geniusz jest w tobie jest siłą napędową wszelkich działań. Jeśli pozostajesz w harmonii z mądrością i inteligencją swojej podświadomości, twój geniusz się ujawni. Nieskończona inteligencja twej podświadomości rozwiąże każdy problem finansowy, miłosny czy zawodowy i poda właściwe rozwiązanie. Wirtualny Salon Wróżby poprzez media elektroniczne, wróżbę przesłaną przez e-mail wspiera wszystkich potrzebujących pokrzepienia, wsparcia i wskazówki.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Sennik »

  Sennik

  Mało jest w sieci portali takich jak senniczek.biz a na skutek ich człowiek zdobywa wartościowe dane na tematy połączone ze snami i sennikami. Portal ten oferuje multum możliwości. Można przyłączyć do forum i pogadać z ludźmi na kwestie swoich i obcych snów, jest możliwość znalezienia i objaśnienia snu który może już śniły któryś raz dzięki zamieszczonym na stronie poradom o zrozumieniu snów a również tematom niejednokrotnie zdarzających się snów i ich wyjaśnieniom. Na stronie zamieszczane są informacje o wielu gatunkach senników, snów a również rzeczach o których człowiek niema zielonego pojęcia takich jak inkubinacja snu czyli wymuszenie pożądanego snu..

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Zjawiska paranormalne »

  Zjawiska paranormalne

  Poznasz wiele tajników dotyczących zjawisk niewyjaśnionych. Spotkasz tu fascynatów teorii spiskowych i wszystkiego co związane jest z grozą. dowiesz się z jakimi strachami i koszmarami męczą się inni internauci. Wszyscy którzy także prowadzą swoje strony o grozie będą mogli się nimi tutaj pochwalić i poddać ocenie przez inne osoby. Na forum znajdziesz też ciekawą galerie ze strasznymi fotkami i filmikami. Przeczytasz i napisze straszne historie i podzielisz się informacjami gdzie można znaleźć nawiedzone miejsca, spotkasz tu też fanatyków Halloween.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Sennik internetowy »

  Sennik internetowy

  Niegdyś twierdzono, iż sprawdzanie snów w senniku to zabobon, a nawet grzech oraz że i tak nic się nie sprawdza. Mimo to, senniki przetrwały do dziś oraz zawierają coraz więcej wyjaśnionych motywów. Dziś niemal każdy czyta sennik, po to, by sprawdzić, co oznacza konkretny sen. Niekiedy gdy śni nam się koszmar boimy się, że także w normalnym życiu coś strasznego nam się stanie. Sny często tłumaczy się na odwrót, to znaczy gdy śni się coś złego znaczy to, że będziemy mieć szczęście. Często też koszmary na szczęście się nie sprawdzają, mimo to i tak dobrze zerknąć do sennika co oznacza.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Wykresy biorytmu »

  Wykresy biorytmu

  Biorytm to inaczej rytmy biologiczne organizmów żywych tzw. zegar wewnętrzny. Rolą tego zegara jest zsynchronizowanie metabolizmu w cyklu dobowym i w dłuższych okresach. “Dni krytyczne” są okresami wyjątkowo niekorzystnymi, o najniższej sprawności. W tym okresie trzeba zachować szczególną uwagę, gdyż wówczas odbywa się najwięcej negatywnych i niespodziewanych wydarzeń. Faza ujemna to okres to czas pasywności, obniżają się wszystkie cechy powiązane z konkretnym cyklem. Faza dodatnia biorytmy jest czasem aktywności, wzmacniają się wszystkie cechy związane z danym cyklem.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • Poznaj znaczenie snów »

  Poznaj znaczenie snów

  Sen pozwala pozbyć się napięcia, które zbiera się po całym stresującym dniu. Istnieją rozmaite hipotezy na temat zjawiska i znaczenia snów. Jedna z nich głosi, że sny pokazują nasze pragnienia i ważne fakty z naszego życia, a także problemy, które nas dręczą. Inna teoria głosi że sen ma za zadanie ukazać sfery naszego aktualnego życia i nasze możliwości. Symbole senne jak podpowiadają nam jak możemy zmienić swoje życie, by było ono lepsze. Analiza marzeń sennych nie jestjednakże łatwa, często trudno zapamiętać nam wszystkie symbole i obrazy, które widzieliśmy we śnie. Wiele ludzi korzysta wówczas z pomocy sennika.

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Wróżby na Andrzejki »

  Wróżby na Andrzejki

  Jeśli zawsze interesowało nas to, jakie wróżby są na zabawach andrzejkowych, jak przedstawiają się zagadki świata, duchy, co to jest ezoteryka i jak prezentuje się wiara w owych| czasach, tarot czy to tak naprawdę się sprawdza, jak i również tradycyjne przysłowia, to wszystko odnajdziemy na tym portalu. Jest on wspaniały, ponieważ jest to jedyna taka strona w sieci, gdy tylko znajdziesz czas, odwiedź ją, nie pożałujesz.! {W sieci niema takich stron jak tak, a gdy już jest jakaś podobna to na pewno nie podaje tyle danych co Ta. ZOBACZ JĄ!

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Zaklęcia »

  Zaklęcia

  Portal TarotAnielski.com jest jedną z najlepszych stron w sieci jeżeli mowa o wróżbach z nią poznamy co może nam się przydarzyć za niedługo. Na owym portalu znajdziemy takie efektowne rzeczy jak Tarot online czy Wróżby online możemy dodatkowo poznać przesądy jakie są w dzisiejszych czasach. Dzięki tej stronie przygotujemy się znakomicie na to co może nam się przydarzyć. Nawet gdy nie masz czasu odwiedź tą stronę naprawdę warto!

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Sennik »

  Sennik

  Sny są niesamowite, z tym chyba każdy z nas się zgodzi. Co jednak zrobić kiedy postaramy się je zrozumieć? Jedynym możliwym wyjściem w takiej sytuacji są senniki. Skonstruowane tak, aby nawet laik mógł je wykorzystać. Sennik to wspaniała rzecz doceniona już na całym świecie. Znalazł nawet swoje miejsce w Internecie jako sennik online. Warto korzystać z tego niesamowitego instrumentu i poznać lepiej świat nocnych przygód dostępnych dla tych, którzy chcą i potrafią marzyć.

  Data dodania: 23 09 2011 · szczegóły wpisu »

 • Forum ezoteryczne »

  Forum ezoteryczne

  Ezoteryka oraz tematyka marzeń sennych staję się dla coraz większego grona osób nie tylko źródłem zaspokojenia ciekawości, czy sposobem na nudę, ale drogą do poznania i rozwiązania własnych trudności. Dzięki stronie ezoforum.pl i tematom można poznać rozwiązanie i podjąć dyskusję na różne tematy z zakresu ezoteryki od interpretacji snu, przez rozwój duchowy, energię wewnętrzną, numerologię, horoskopy, po wróżby.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Horoskop dla Skorpiona »

  Horoskop dla Skorpiona

  Jeżeli chcesz poznać swoją przyszłość lub poznać swoje prawidze oblicze Odwiedz stronkę SkorpionHoroskop.pl. Na owej stronie zapoznamy wszystko na temat horoskopu skorpion, dowiesz się co uczynić aby zdobyć jego serce, co zrobić aby nie zabrakło Ci pieniędzy, czy w owym roku dopisze Ci zdrowie i ji jaką psychike ma skropion słabą czy mocną. Jest to jedyny portal który jest indywidualnie poświęcony skorpionowi. Musisz odwiedzić tą stronkę!!

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Horoskop dla Byka »

  Horoskop dla Byka

  Znak zodiaku BYK. Chcesz poznać więcej informacji o bykach? Założenie tejże witryny internetowej było po prawdzie strzałem w dziesiątkę. Osoba, która ją stworzyła zasłużyła na owację na stojąco. Można tutaj spotkać wszystkie potrzebne newsy o znaku zodiaku BYK, które na pewno przykują uwagę każdego poszukującego internauty.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Sennik on-line »

  Sennik on-line

  Sny od setek lat ciekawiły człowieka. Skąd się biorą i co oznaczają? Te pytania powtarzało i powtarza sobie wiele osób na całym świecie. Odkrycia z początku XX wieku dały przynajmniej niewielką odpowiedź na to pytanie, lecz nadal nie znamy dokładnie ani źródła snów, ani ich sensu. Internetowy sennik zawiera alfabetyczny wykaz haseł, ułatwiających odczytanie znaczenia snów. Tylko tutaj możesz wpisywać swoje sny a także opisywać ich znaczenie. Jeżeli przyśniło Ci się coś sprawdź co ten Twój sen znaczy.

  Data dodania: 01 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Sennik

Sennik - nowa strona:

Adres: