Prawo Podkategoria: Prawo

 • Kancelaria prawna Opole »

  Kancelaria prawna Opole

  Kancelaria prawna Laurifer oferuje usługi z obszaru doradztwa prawnego. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, a plus klientów poszczególnych. Zawsze staramy się przystosować propozycję do Klienta. Aby oszczędzić cenny czas naszych Klientów korporacyjnych, proponujemy usługę „Działamy inaczej", przy użyciu której adwokat bądź radca prawny przybędzie do Ciebie na własny koszt. Sprawy naszych Klientów są dla nas najistotniejsze, wobec tego zrobimy wszystko, ażeby sprostać Twoim żądaniom.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »

 • Kancelaria Prawnicza »

  Kancelaria Prawnicza

  W dzisiejszych czasach korzystanie z usług kancelarii prawniczej jest korzystnym rozwiązaniem. Kompetentne osoby są w stanie skuteczniej zadbać o korzystny bieg spraw. Polecamy nasze usługi pomocy prawnej. Oferujemy m. in. obsługę przedsiębiorstw, rzetelnie i skutecznie prowadzimy każde zlecenie. Wieloletnie doświadczenie naszych prawników to nasz największy atut.

  Data dodania: 29 10 2013 · szczegóły wpisu »

 • PORADY PRAWNE URSUS »

  PORADY PRAWNE URSUS

  FHF Kancelaria Prawna Radca Prawny Piotr Flatow
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Flatow
  ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34
  02-495 Warszawa
  tel. 501-683-319
  e-mail: kancelariafhf@gmail.com

  Kancelaria radcowsko - adwokacka w Ursusie przy ul. Bohaterów Warszawy.
  Kancelaria prowadzi sprawy z zakresu prawa karnego, cywilnego. administracyjnego, handlowego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Kancelaria specjalizuje się również w odzyskiwaniu mienia zagarniętego od prawowitych właścicieli w czasach PRL.
  Kancelaria obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »

 • Adwokaci Warszawa »

  Adwokaci Warszawa

  Na stronie opublikowana została oferta kancelarii adwokackiej Zbigniewa Romana. Polecani adwokaci świadczą swe porady na terenie miasta Warszawa. Specjalnością firmy są sprawy z dziedziny prawa karnego i cywilnego. Istotne miejsce w ofercie zajmują sprawy gospodarcze oraz rodzinne. W serwisie dokładnie omówiona została obsługa gwarantowana przez kancelarię.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »

 • e-Deklaracje »

  e-Deklaracje

  Wydany na tej stronie program do rozliczeń PITy 2011 wyposażony jest w podsystem do składania e-Deklaracji. Z pomocą tego programu możesz wysłać zeznanie PIT do Urzędu Skarbowego, dostaniesz numer referencyjny przekazanago formularza, jak też całkowicie automatycznie pobierzesz Urzędowe Poświadczenie Odbioru.Korzystając z naszego programu masz możliwość wysłać do Urzędu Skarbowego e-Deklaracje PIT 28, PIT 36, PIT 36L, PIT 37, PIT 38, PIT 39. Każde zeznanie może być nadane wraz z aneksami.Czego potrzebujesz by nadać zeznania PIT przez Sieć?Jedyne co jest potrzebne by przekazać zeznania PIT przez Sieć, naturalnie poza dobrym programem, to wysokość przychodu z uprzedniego roku podatkowego – jest ona używana do autoryzacji podatnika PIT.

  Data dodania: 07 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: