Strony związane z hasłem 'tarot':

 • wróżka Irmina May-tarot, biała magia, Gdańsk »

  Magia Tarota wróżki Irminy May opiera się na przekonaniu iż wiara, ufność i zrozumienie praw rządzących umysłem przeistaczają się w zdrowie, dobrobyt i sukces. Przekonanie, że geniusz jest w tobie jest siłą napędową wszelkich działań. Jeśli pozostajesz w harmonii z mądrością i inteligencją swojej podświadomości, twój geniusz się ujawni. Nieskończona inteligencja twej podświadomości rozwiąże każdy problem finansowy, miłosny czy zawodowy i poda właściwe rozwiązanie. Wirtualny Salon Wróżby poprzez media elektroniczne, wróżbę przesłaną przez e-mail wspiera wszystkich potrzebujących pokrzepienia, wsparcia i wskazówki.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • wróżka »


  Okultyzm to działanie wbrew złudzeniom nade trudne. Obecnie istnieje dużo samozwańczych wróżek które opierając się na ludzkiej łatwowierności chcą wymusić gotówkę od słabych ludzi. Prawdziwa szeptucha rzeczywiście czegoś takiego nie robi. Ja należę do prawdziwych wróżek obdarzonych wielkim talentem i magicznymi mocami. Dzięki temu jestem w stanie zobaczyć przyszłość nawet tą odległą, a moje obrzędy magiczne posiadają niespotykaną siłę parapsychiczną. Oczywiście moich usług nie wykonują za darmo lecz ceny są konkurencyjne, staram się zarobić tylko na w miarę godziwe życie. Wszystkim polecam swoje magiczne usługi.

  Data dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum ezoteryczne »

  Ezoteryka oraz tematyka marzeń sennych staję się dla coraz większego grona osób nie tylko źródłem zaspokojenia ciekawości, czy sposobem na nudę, ale drogą do poznania i rozwiązania własnych trudności. Dzięki stronie ezoforum.pl i tematom można poznać rozwiązanie i podjąć dyskusję na różne tematy z zakresu ezoteryki od interpretacji snu, przez rozwój duchowy, energię wewnętrzną, numerologię, horoskopy, po wróżby.

  Data dodania: 02 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaklęcia »

  Portal TarotAnielski.com jest jedną z najlepszych stron w sieci jeżeli mowa o wróżbach z nią poznamy co może nam się przydarzyć za niedługo. Na owym portalu znajdziemy takie efektowne rzeczy jak Tarot online czy Wróżby online możemy dodatkowo poznać przesądy jakie są w dzisiejszych czasach. Dzięki tej stronie przygotujemy się znakomicie na to co może nam się przydarzyć. Nawet gdy nie masz czasu odwiedź tą stronę naprawdę warto!

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »