Strony związane z hasłem 'wrózby':

 • wróżka Irmina May-tarot, biała magia, Gdańsk »

  Magia Tarota wróżki Irminy May opiera się na przekonaniu iż wiara, ufność i zrozumienie praw rządzących umysłem przeistaczają się w zdrowie, dobrobyt i sukces. Przekonanie, że geniusz jest w tobie jest siłą napędową wszelkich działań. Jeśli pozostajesz w harmonii z mądrością i inteligencją swojej podświadomości, twój geniusz się ujawni. Nieskończona inteligencja twej podświadomości rozwiąże każdy problem finansowy, miłosny czy zawodowy i poda właściwe rozwiązanie. Wirtualny Salon Wróżby poprzez media elektroniczne, wróżbę przesłaną przez e-mail wspiera wszystkich potrzebujących pokrzepienia, wsparcia i wskazówki.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby na Andrzejki »

  Jeśli zawsze interesowało nas to, jakie wróżby są na zabawach andrzejkowych, jak przedstawiają się zagadki świata, duchy, co to jest ezoteryka i jak prezentuje się wiara w owych| czasach, tarot czy to tak naprawdę się sprawdza, jak i również tradycyjne przysłowia, to wszystko odnajdziemy na tym portalu. Jest on wspaniały, ponieważ jest to jedyna taka strona w sieci, gdy tylko znajdziesz czas, odwiedź ją, nie pożałujesz.! {W sieci niema takich stron jak tak, a gdy już jest jakaś podobna to na pewno nie podaje tyle danych co Ta. ZOBACZ JĄ!

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj znaczenie snów »

  Sen pozwala pozbyć się napięcia, które zbiera się po całym stresującym dniu. Istnieją rozmaite hipotezy na temat zjawiska i znaczenia snów. Jedna z nich głosi, że sny pokazują nasze pragnienia i ważne fakty z naszego życia, a także problemy, które nas dręczą. Inna teoria głosi że sen ma za zadanie ukazać sfery naszego aktualnego życia i nasze możliwości. Symbole senne jak podpowiadają nam jak możemy zmienić swoje życie, by było ono lepsze. Analiza marzeń sennych nie jestjednakże łatwa, często trudno zapamiętać nam wszystkie symbole i obrazy, które widzieliśmy we śnie. Wiele ludzi korzysta wówczas z pomocy sennika.

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaklęcia »

  Portal TarotAnielski.com jest jedną z najlepszych stron w sieci jeżeli mowa o wróżbach z nią poznamy co może nam się przydarzyć za niedługo. Na owym portalu znajdziemy takie efektowne rzeczy jak Tarot online czy Wróżby online możemy dodatkowo poznać przesądy jakie są w dzisiejszych czasach. Dzięki tej stronie przygotujemy się znakomicie na to co może nam się przydarzyć. Nawet gdy nie masz czasu odwiedź tą stronę naprawdę warto!

  Data dodania: 15 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop dla Byka »

  Znak zodiaku BYK. Chcesz poznać więcej informacji o bykach? Założenie tejże witryny internetowej było po prawdzie strzałem w dziesiątkę. Osoba, która ją stworzyła zasłużyła na owację na stojąco. Można tutaj spotkać wszystkie potrzebne newsy o znaku zodiaku BYK, które na pewno przykują uwagę każdego poszukującego internauty.

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »